?Ocena oddziaływania emisji drugiego sezonu serialu ?Głęboka woda?

OPS DODANO: 2013-06-06 13:09:31

Witam,

Na zlecenie MPiPS prowadzone jest badanie ewaluacyjne pt. „Ocena oddziaływania emisji drugiego sezonu serialu ‘Głęboka woda’ na promocję działań finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego”. Pod tym linkiem znajduje się list polecający informujący o badaniu - http://we.tl/45jayFolpG.

Jednym z elementów badania jest sondaż internetowy z widzami serialu. W metodologii badania założono, że informacja o nim zostanie umieszczona m.in. na stronach internetowych OPS i PCPR (oczywiście jeśli dana jednostka posiada stronę www).

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do wzięcia udziału w sondażu skierowanym do dorosłych widzów serialu „Głęboka woda”, który powstał, aby prezentować działania jakie wykonują instytucje pomocy społecznej oraz problemy, z którymi mają do czynienia w codziennej pracy - http://agrotec.pl/badanie/index.php?sid=67488&lang=pl.

Odpowiedź na pytania zawarte w sondażu zajmuje około 10 minut. Sondaż jest elementem badania ewaluacyjnego pt. „Ocena oddziaływania emisji drugiego sezonu serialu ‘Głęboka woda’ na promocję działań finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego” realizowanego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Z góry dziękujemy!        

Wykonawca badania Agrotec Polska

  

czytaj więcej →

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

OPS DODANO: 2013-04-25 08:25:01

Wyjatkowo w Środę (15.01.2014r.)  OD GODZ 7:30 DO 12:30 (lub po wcześniejszym uzgodnieniu terminu)  w Klubie Seniora - Ośrodka Pomocy Społecznej w Cewicach poradą i wsparciem psychologicznym służy Pani Psycholog mgr Sandra Wierzbowska.

Wcelu umówienia się z psychologiem prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu (059)8611-467 lub osobiście w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej.  

czytaj więcej →