WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

OPS DODANO: 2020-04-07 11:38:34

 

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne  

psycholog OPS Cewice pełni dyżur telefoniczny

w dniach i godzinach pracy Ośrodka

numer telefonu 884 897 560

możecie zadzwonić jeżeli:

- potrzebujesz wsparcia w sytuacji kryzysowej

(przemoc w rodzinie)

- potrzebujecie pomocy, rady, informacji,

- chcecie porozmawiać o epidemii koronawirusa.

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

misją Fundacji jest pomoc krzywdzonym dzieciom. Zwaszcza teraz, w tej tak trudnej dla wszystkich sytuacji, dzieci potrzebują naszego wsparcia. Chciałam zapewnić, że cały zespół FDDS robi wszystko, by było ono dla nich cały czas dostępne. Żaden z naszych podopiecznych nie został bez oferty pomocy. Nasze placówki pracują zdalnie, zapewniając podopiecznym stały kontakt z psychologami i terapeutami poprzez konsultacje online.
 
Od 1 marca, 7 dni w tygodniu, całodobowo działa nasz ogólnopolski Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 - konsultanci wspierają, wyjaśniają i pomagają dzieciom i młodzieży w ich codziennych problemach.
 
Dla dorosłych, niepokojących się o dziecko, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-15.00, dostępna jest nasza linia 800 100 100 (więcej informacji >>TUTAJ).
 
Dodatkowo dla rodziców zainteresowanych wskazówkami jak rozmawiać z dzieckiem o niepokojącej sytuacji związanej z koronawirusem polecam nasz ostatni wpis >>TUTAJ.
 
Dziękujemy za Państwa zaufanie i wsparcie. To dzięki niemu możemy dawać dzieciom siłę. Teraz, w tym wyjątkowo trudnym czasie, jest to ogromnie potrzebne.
 
Pozdrawiam serdecznie,
Izabela Małyska
                         
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę
 
ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa