oferta szkoleń IT organizowanych przez Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o

OPS DODANO: 2021-03-22 16:08:52

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń IT organizowanych przez Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w ramach projektu: „Ctrl+C – Ctrl+V”. W chwili obecnej szkolenia będą w realizowane online. Projekt „Ctrl+C-Ctrl+V” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i środków krajowych.

Jedna osoba może uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu w ramach projektu „Ctrl+C – Ctrl+V.

Projekt jest skierowany do osób, które ukończyły 18 rok życia oraz zamieszkują na terenie Polski. Do udziału w szkoleniach zachęcamy szczególnie osoby z niepełnosprawnościami, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy całe grupy, rodziny czy pracowników  firm i instytucji. Grupy 12 osobowe.

Oferta obejmuje udział w jednym z poniżej wskazanych szkoleń:

  • Edycja tekstu (24h)

·    Arkusze kalkulacyjne (24h)

·    Prezentacje (24h)

·    Internet (24h)

W załączeniu przesyłamy materiały informacyjne o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy.

Jak zgłosić swój udział?

1. Wybierz jedno szkolenie, które Cię interesuje

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

3. Prześlij swoje zgłoszenie na adres:

Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.

Al. Racławickie 8/18A, II piętro, 20-037 Lublin

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego! Zapisz się już dziś!

 

czytaj więcej →

Projekt „Aktywni niepełnosprawni – narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych”

OPS DODANO: 2021-03-22 14:35:41

Projekt realizowany jest w partnerstwie przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Fundację im. Królowej Polski św. Jadwigi.

Celem projektu jest przygotowanie kompleksowej propozycji wdrożenia do systemu prawnego modyfikacji i nowych instrumentów w zakresie rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych zapewniających możliwie samodzielne funkcjonowanie osób niepełnosprawnych w społeczeństwie, w tym podniesienie jakości i efektywności działań realizowanych przez warsztaty terapii zajęciowej oraz wypracowanie, przetestowanie, wdrożenie i upowszechnienie standardu usług asystenckich świadczonych na rzecz osób niepełnosprawnych.

W ramach projektu zostanie przeprowadzona analiza rozwiązań ustawowych z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych (z uwzględnieniem warsztatów terapii zajęciowej), kolejnym etapem jest przygotowanie propozycji modyfikacji istniejących
i wypracowania nowych instrumentów systemu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych, które zostaną następnie poddane pilotażowi w celu oceny zasadności ich wdrożenia i wypracowania ich optymalnego kształtu. Finalnie zostaną opracowane modyfikacje istniejących instrumentów wsparcia osób niepełnosprawnych w zakresie rehabilitacji społecznej i nowe instrumenty w tym zakresie w formie projektów aktów prawnych lub w zakresie standardu usług asystenckich w formie projektu dokumentu.

czytaj więcej →